- Economical choice for foodservice operators and retailers alike
- Made with 100% recycled fiber
Cascades Pro Select™ 1/4 Fold Luncheon Napkins, 12.5" X 11.5", 1 Ply, 500 Sheets/Pkg. (N020)
SKU:
JK654
Mfr. P/N:
N020
Pro Select™ 1/4 Fold Luncheon NapkinsEconomical choice for foodservice operators and retailers alikeMade with 100% recycled fiber
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 197 | 0 | - |
| TOTAL | 197 |
Your Price
$15.09
The products needs 10 amount for minimum order to ship.
Your Price
$15.09
unit of measure
The products needs 10 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Pro Select™ 1/4 Fold Luncheon Napkins
More Info
| Select Case Size | 500/PKG |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | N020 |
| Brands | CASCADES |
| Sold/Priced per | Pack |
| Folded Length | 5,75" |
| Plys | 1 |
| Ply | 1 |
| Packages Case | 12 |
| Folded Width | 6.25" |
| Sheet Length | 11.5" |
| Sheet Width | 12.5" |
| Sheets/Pkg. | 500 |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.