- 100% recycled fiber
Cascades Pro Select® Brown Napkins, 12" X 12", 1 Ply (N155)
SKU:
JP935
Mfr. P/N:
N155
Brown Napkins100% recycled fiber
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 32 | 0 | - |
| TOTAL | 32 |
Your Price
$139.23
Your Price
$139.23
unit of measure
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Brown Napkins
More Info
| Manufacturer Part Number | N155 |
|---|---|
| Brands | CASCADES |
| Select Case Size | Case of 12 |
| Sheet Length | 12" |
| Sheet Width | 12" |
| Ply | 1 |
| Dimensions" | 12" X 12" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.