United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
| Manufacturer Part Number | FRC204HP |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 36" |
| Dimensions" | 36" X 36" |
| Language | Pictogram |
| Legend | Construction Workers Pictogram |
| Subject | Traffic |
| Height | 36" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.