- Aluminum sign substrate can be recycled
Accuform Signs "Restrooms" Sign
SKU:
SEA511-MAIN
Mfr. P/N:
MRST547VA
"Restrooms" SignAluminum sign substrate can be recycled
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
As low as:
$116,998.84
As low as:
$116,998.84
unit of measure
As low as:
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
"Restrooms" Sign
More Info
| Manufacturer Part Number | MRST547VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 14" |
| Dimensions" | 10" X 14" |
| Language | English with Pictogram |
| Subject | Housekeeping and Hygiene |
| Height | 10" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.