- Reflective Aluminum with UV Lamination - Engineer Grade Reflective laminated over our aluminum sign blanks with mounting holes centered top and bottom
Zenith Safety Products "No Parking" Sign, 18" X 12", Aluminum, Bolt-On, English with Pictogram
SKU:
SGP352
Mfr. P/N:
N/A
"No Parking" SignReflective Aluminum with UV Lamination - Engineer Grade Reflective laminated over our aluminum sign blanks with mounting holes centered top and bottom
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 1 | 0 | - |
| Montreal | 3 | 0 | - |
| TOTAL | 4 |
Your Price
$146.25
Your Price
$146.25
unit of measure
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
"No Parking" Sign
More Info
| Brands | ZENITH SAFETY PRODUCTS |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Width | 12" |
| Material | Aluminum |
| Dimensions" | 18" X 12" |
| Thickness | 0.04" |
| Language | English with Pictogram |
| Legend | No Parking |
| Subject | Traffic |
| Height | 18" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.