Zyklop Speed Ratchet with Sleeve & 5 Positions Head
- Green / Black handle
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 1 | 0 | - |
| TOTAL | 1 |
| Manufacturer Part Number | 5003550001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Overall Length | 7-27/32" |
| Drive Size | 3/8" |
| Dimensions" | 7-27/32" X 3/8" |
| Handle | Ergonomic |
Standard return rules.