Zyklop Metal 3/8 Ratchet with Switch Lever
- With Switch Lever
- Grey Metal
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 9 | 0 | - |
| TOTAL | 9 |
| Manufacturer Part Number | 5004034001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Overall Length | 8-3/4" |
| Drive Size | 3/8" |
| Dimensions" | 8-3/4" X 3/8" |
| Handle | Plain |
Standard return rules.