Zyklop Metal 1/4 Metal Ratchet with switch lever
- With Switch Lever
- Grey Metal
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 6 | 0 | - |
| TOTAL | 6 |
| Manufacturer Part Number | 5004004001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Overall Length | 5-9/16" |
| Drive Size | 1/4" |
| Dimensions" | 5-9/16" X 1/4" |
| Handle | Plain |
Standard return rules.