Stubby Phillips Screwdriver
- Single-component Kraftform handle
- Extra-short circular blade
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 3 | 0 | - |
| TOTAL | 3 |
| Manufacturer Part Number | 5008850001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Shank Type | Round |
| Shank length | 1" |
| Overall Length | 4" |
| Tip Size | #1 |
| Dimensions" | 1" X 4" |
| Head Style | Round |
| Handle Type | Plastic |
Standard return rules.