Screwdriver Power Bit
- Tough for hard materials
- 1/4" hexagonal, suitable for holders as per DIN ISO 1173-F 6.3
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 7 | 0 | - |
| TOTAL | 7 |
| Manufacturer Part Number | 5059786001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Overall Length | 6" |
| Drive Size | 1/4" |
| Tip Size | PH 2 |
| Dimensions" | 1/4" X 6" |
| Tip Style | Phillips |
Standard return rules.