Nutsetters
- Nutsetter for hexagon head screws
- Comes with a strong permanent magnet
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | 5060423001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Type | Magnetic |
| Overall Length | 50 mm |
| Drive Size | 1/4" |
| Dimensions" | 1/4" |
| Opening Size | 8 mm |
Standard return rules.