Diamond Coated Drywall Bit
- For drywall screws
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 9 | 0 | - |
| TOTAL | 9 |
| Manufacturer Part Number | 5135009001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Overall Length | 1" |
| Drive Size | 1/4" |
| Tip Size | 2 |
| Dimensions" | 1/4" X 1" |
| Tip Style | Phillips |
Standard return rules.