367 TORX PLUS® Screwdriver
- With holding function
- Green / Black handle
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | 5028050001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Shank Type | Round |
| Shank length | 3-1/8" |
| Overall Length | 6-11/32" |
| Dimensions" | 3-1/8" X 6-11/32" |
| Handle Type | Plastic |
Standard return rules.