3335 Slotted Screwdriver
- Stainless Steel Series
- Lasertip
- Light Blue Handle
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | 5032002001 |
|---|---|
| Brands | Wera Tools |
| Select Case Size | Each |
| Shank Type | Round |
| Shank length | 4" |
| Tip Size | 3.5 mm |
| Dimensions" | 4" X 7-1/8" |
| Handle Type | Plastic |
Standard return rules.