Small Cleaning Industrial-Duty Scratch Brush
- Wood handle
- Smooth finish for extra comfort
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 102 | 0 | - |
| Montreal | 6749 | 0 | - |
| Vancouver | 198 | 0 | - |
| TOTAL | 7049 |
| Brands | WELD-MATE |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Brush Length | 1-1/2" |
| Wire Rows | 3 x 7 |
| Overall Length | 7-3/4" |
| Trim Length | 1/2" |
| Dimensions" | 1-1/2" X 7-3/4" X 1/2" |
| Fill Material | Stainless Steel |
Standard return rules.