- Ideal for enhancing and brightening existing finishes, taking out stains in metal sand bringing out a new lustre in work surfaces
- For use with polishing paste
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | 07T425 |
|---|---|
| Brands | WALTER SURFACE TECHNOLOGIES |
| Select Case Size | Each |
| Arbor Size | 5/8"-11 |
| Width | 2" |
| Material | Cotton |
| Diameter | 4-3/4" |
| Dimensions" | 4-3/4" X 5/8"-11 |
| Optimal RPM | 1700-2200 |
Standard return rules.