Mounted Wire Brush
- Designed to fit numerous applications on die grinders, power drills or automated equipment
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | 13C110 |
|---|---|
| Brands | WALTER SURFACE TECHNOLOGIES |
| Select Case Size | Each |
| Dimensions" | 1-3/8" X 1/4" X 0,008" X 1-1/4" |
| Brush Diameter | 1-3/8" |
| Fill Diameter | 0.008" |
| Application Type | Steel |
| Face Width | 1/4" |
Standard return rules.