Ztech Cutting Wheel
- Special zirconium grain
- Hard bond for extremely long life
- Fast, burr-free cutting
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | 23323 |
|---|---|
| Brands | NORTON |
| Select Case Size | Each |
| Abrasive Material | Zirconium |
| Arbor Size | 5/8" |
| Type | 1 |
| Diameter | 4" |
| Dimensions" | 4" X 0,045" X 5/8" |
| Thickness | 0,045" |
Standard return rules.