Premium Sanding Roller
Tyrolit Premium Sanding Roller, 4" X 4" X 3/4", Medium (60351)
SKU:
NU873
Mfr. P/N:
60351
Premium Sanding Roller
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 1 | 0 | - |
| TOTAL | 1 |
Your Price
$46.91
The products needs 4 amount for minimum order to ship.
Your Price
$46.91
unit of measure
The products needs 4 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
More Info
| Manufacturer Part Number | 60351 |
|---|---|
| Brands | Tyrolit |
| Select Case Size | Each |
| Arbor Hole Size | 3/4" |
| Arbor Size | 3/4" |
| Width | 4" |
| Diameter | 4" |
| Dimensions" | 4" X 4" X 3/4" |
| Grit | Medium |
| Shape | 1LA |
| Size" | 4" x 4" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.