- "No touch" hand towel service offers sanitary conditions
Tork Multi-Fold Hand Towel Dispenser, 11.75" X 6.25" X 18", No-Touch (14100090)
SKU:
JA905
Mfr. P/N:
14100090
Multi-Fold Hand Towel Dispenser"No touch" hand towel service offers sanitary conditions
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 72 | 0 | - |
| TOTAL | 72 |
Your Price
$93.83
Your Price
$93.83
unit of measure
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Multi-Fold Hand Towel Dispenser
More Info
| Select Case Size | Each |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 14100090 |
| Brands | TORK |
| Depth | 6.25" |
| Height | 18" |
| Type | No-Touch |
| Width | 11.75" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.