SLIMLINE Instant Start Fluorescent Lamps
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
| Manufacturer Part Number | 29478 |
|---|---|
| Brands | Sylvania |
| Select Case Size | Case of 15 |
| Nominal Length | 96" |
| Wattage | 75 W |
| Dimensions" | 96" |
| Base Type | Single Pin |
| Colour Temperature | 4100 K |
| Bulb Shape | T12 |
| CRI | 87 |
Standard return rules.