CURVALUME® Rapid Start Fluorescent Lamps
- U-Shaped fluorescent lamp
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | 24004 |
|---|---|
| Brands | Sylvania |
| Select Case Size | Case of 12 |
| Nominal Length | 22,5" |
| Wattage | 40 W |
| Dimensions" | 22,5" |
| Base Type | Medium Bi-Pin |
| Colour Temperature | 4100 K |
| Bulb Shape | T12 |
Standard return rules.