- Practical, economical, and absorbent
- Ideal for use in high-traffic areas
Sunset Converting Corporation Kraft Paper Towels, 1 Ply, Centre Pull (CP601K)
SKU:
JP940
Mfr. P/N:
CP601K
Kraft Paper TowelsPractical, economical, and absorbentIdeal for use in high-traffic areas
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 10 | 0 | - |
| Montreal | 19 | 0 | - |
| TOTAL | 29 |
Your Price
$50.90
The products needs 3 amount for minimum order to ship.
Your Price
$50.90
unit of measure
The products needs 3 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Kraft Paper Towels
More Info
| Manufacturer Part Number | CP601K |
|---|---|
| Brands | SUNSET CONVERTING CORPORATION |
| Select Case Size | Case of 6 |
| Roll Type | Centre Pull |
| Ply | 1 |
| Diameter | 8.25" |
| Height | 7.65" |
| Paper Type | Recycled |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.