- All signs are lightweight 0.032" aluminum with enamel non-reflective finish. Ideal for industrial use
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Select Case Size | Each |
|---|---|
| Width | 18" |
| Material | Aluminum |
| Dimensions" | 18" X 18" |
| Language | Bilingual with Pictogram |
| Legend | Stop/Arrêt |
| Subject | Traffic |
| Height | 18" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.