- Size is based on overall length
Spaenaur S-Hooks, 2-3/4", Steel (MH-79)
Details
S-Hooks
More Info
| Select Case Size | Each |
|---|---|
| Brands | SPAENAUR |
| Manufacturer Part Number | MH-79 |
| Sold/Priced per | Package |
| Material | Steel |
| Wire Diameter | 0.272" |
| Dimensions" | 2-3/4" |
| Size" | 2-3/4" |
| Qty/Pkg. | 25 |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.