Overview
| # of Trays | 40 |
| Load Capacity | 220.5 lbs |
| Dimensions (DWH) | 27" x 21" x 66" |
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Overview
| # of Trays | 40 |
| Load Capacity | 220.5 lbs |
| Dimensions (DWH) | 27" x 21" x 66" |
| Brands | Nella |
|---|---|
| Product Line | Food Services |
| Select Case Size | Each |
| Manufacturer Part Number | OM24223 |
| Spec Sheet | https://nellacutlery.ca/cdn/shop/files/OM24223.pdf?v=11921243864390872437 |
| Industry / Services | Food Services |
Standard return rules.