Men At Work Rolled Sign
- Two pockets;
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
| Manufacturer Part Number | ER6625T501 |
|---|---|
| Brands | SIGNEL |
| Select Case Size | Each |
| Material | Vinyl |
| Width | 24" |
| Dimensions" | 24" X 24" |
| Language | Pictogram |
| Legend | Men at Work Pictogram |
| Subject | Construction |
| Height | 24" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.