Men At Work Pole Sign
- 48" fibreglass pole-mounted sign, 1/4" thick;
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 1 | 0 | - |
| TOTAL | 1 |
| Manufacturer Part Number | ER665F48T501 |
|---|---|
| Brands | SIGNEL |
| Select Case Size | Each |
| Material | Vinyl |
| Width | 24" |
| Dimensions" | 24" X 24" |
| Language | Pictogram |
| Legend | Men at Work Pictogram |
| Subject | Construction |
| Height | 24" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.