"Arrêt" Rolled-Up Traffic Sign
- Two pockets;
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
| Manufacturer Part Number | ER6623P10 |
|---|---|
| Brands | SIGNEL |
| Select Case Size | Each |
| Material | Vinyl |
| Width | 24" |
| Dimensions" | 24" X 24" |
| Language | French |
| Legend | Arrêt Pictogram |
| Subject | Traffic/Construction |
| Height | 24" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.