DP4 Series Faceshield Visor
Sellstrom DP4 Series Faceshield Visor, 4-3/8" X 9-1/4" X 0.07", IR 5.0 (S32155)
SKU:
SHE961
Mfr. P/N:
S32155
DP4 Series Faceshield Visor
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 4 | 0 | - |
| TOTAL | 4 |
Your Price
$59.40
The products needs 4 amount for minimum order to ship.
Your Price
$59.40
unit of measure
The products needs 4 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
More Info
| Manufacturer Part Number | S32155 |
|---|---|
| Brands | SELLSTROM |
| Select Case Size | Each |
| Width | 9-1/4" |
| Dimensions" | 4-3/8" X 9-1/4" X 0,07" |
| Thickness | 0.07" |
| Height | 4-3/8" |
| Shield Tint | IR 5.0 |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.