Foam Brush
Rubberset Foam Brush, 1" X 7/16" X 2" (99081610)
SKU:
KP333
Mfr. P/N:
99081610
Foam Brush
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Your Price
$1.41
The products needs 111 amount for minimum order to ship.
Your Price
$1.41
unit of measure
The products needs 111 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
More Info
| Manufacturer Part Number | 99081610 |
|---|---|
| Brands | Rubberset |
| Select Case Size | Each |
| Brush Width | 1" |
| Dimensions" | 1" X 7/16" X 2" |
| Handle | Wood |
| Brush Thickness | 7/16" |
| Length Out | 2" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.