- Use as mobile workbench
Rubbermaid Trades Carts With Lockable Cabinet, 38" X 19-1/4" X 33-3/8", 2 No. of Drawers, Black (FG618088BLA)
SKU:
MK745
Mfr. P/N:
FG618088BLA
Trades Carts With Lockable CabinetUse as mobile workbench
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 9 | 0 | - |
| TOTAL | 9 |
Your Price
$1,005.03
Your Price
$1,005.03
unit of measure
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Trades Carts With Lockable Cabinet
More Info
| Manufacturer Part Number | FG618088BLA |
|---|---|
| Brands | Rubbermaid |
| Select Case Size | Each |
| Overall Width | 19-1/4" |
| Overall Length | 38" |
| Overall Height | 33-3/8" |
| Dimensions" | 38" X 19-1/4" X 33-3/8" |
| Weight | 68 lbs. |
| No. of Drawers | 2 |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.