Max Rack Cart Caster Kit
- Includes: (4) Casters, (4) Sets of mounting hardware
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 2 | 0 | - |
| TOTAL | 2 |
| Manufacturer Part Number | FG3317L1BLA |
|---|---|
| Brands | RUBBERMAID SPECIALMADE |
| Select Case Size | Each |
| Overall Dimensions L x W x H | 4" x 2.5" x 6" |
| Weight | 6.6 lbs. |
| Tread Width | 1" |
| For Use With | 3315, 3316, 3317, 3319, 3320, 3324 |
| Wheel Diameter | 5" |
Standard return rules.