Wood Cutting Jigsaw Blade
- Features 4" overall length and 3" working length
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
| Manufacturer Part Number | T101B100 |
|---|---|
| Brands | ROBERT BOSCH |
| Select Case Size | Box of 100 |
| TPI | 10 |
| Shank Type | T-Shank |
| Width | 7/28" |
| Material | High Carbon Steel |
| Dimensions" | 4" X 7/28" X 0,06" |
| Thickness | 0,06" |
Standard return rules.