- Made of durable, lightweight polyethylene that will not rust, chip or dent
RMP Waste Container Lid, 24" Dia., Plastic/Polyethylene, Flat Lid
SKU:
JK678
Mfr. P/N:
N/A
Waste Container LidMade of durable, lightweight polyethylene that will not rust, chip or dent
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 3 | 0 | - |
| Montreal | 42 | 0 | - |
| TOTAL | 45 |
Your Price
$23.28
The products needs 7 amount for minimum order to ship.
Your Price
$23.28
unit of measure
The products needs 7 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Waste Container Lid
More Info
| Select Case Size | Each |
|---|---|
| Color | Grey |
| Brands | RMP |
| Material | Plastic/Polyethylene |
| Type | Flat Lid |
| Height | 1.37" |
| Depth | 24.20" |
| Fits Container Size | 24" Dia. |
| Width | 26.60" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.