Connecting Hooks for Recycling & Waste Receptacle Bases
- Allows for secure attachment of waste bins
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 1 | 0 | - |
| Montreal | 67 | 0 | - |
| TOTAL | 68 |
| Select Case Size | Each |
|---|---|
| Brands | RMP |
| Material | Plastic |
| Overall Width | 12-1/2" |
| Overall Height | 23" |
| Capacity | 16 US gal. |
| Bag Size | 30" x 38" |
Standard return rules.