Replacement Bearing
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Select Case Size | Each |
|---|---|
| Brands | DEWALT |
| Manufacturer Part Number | N127530 |
| Inner Diameter | 0.591"/15 mm |
| Bearing Type | Ball Bearing |
| Outer Diameter | 1.654"/42 mm |
| Seal Type | Double Sealed |
| Dimensions" | 1,654"/42 mm X 0,591"/15 mm |
Standard return rules.