- Organizer with integrated carry handle for small parts organization
- Removable cups for inner customization of small tools and parts
- Anti-rust metal latches for long life
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 72 | 0 | - |
| TOTAL | 72 |
| Manufacturer Part Number | DWST14825 |
|---|---|
| Brands | DEWALT |
| Select Case Size | Each |
| Overall Width | 14" |
| Overall Height | 4-1/2" |
| Overall Depth | 17-1/2" |
| Dimensions" | 17-1/2" X 4-1/2" X 14" |
Standard return rules.