LED Magnifier with A-Bracket
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 5 | 0 | - |
| TOTAL | 5 |
| Manufacturer Part Number | DMLED10-A-WH |
|---|---|
| Brands | DAINOLITE LTD |
| Select Case Size | Each |
| Lumens | 760 |
| Dimensions" | 47" |
| Arm length | 47" |
| Diopter | 3 |
| Mounting Type | C-Clamp |
| Lamp Wattage | 8 W |
| Bulb Type | LED |
Standard return rules.