White Wizard Spiral Point Machine Tap
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | CT73004 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Shank Size | 0.11" |
| Overall Length | 1-7/8" |
| Dimensions" | 1-7/8" |
| No. of Flutes | 2 |
| Square Size | 3/16" |
| Thread Form | NC |
Standard return rules.