Weldon Shank Long Series Slot Drill Bit
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | MC58530 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Shank Size | 1/4" |
| Depth of Cut | 5/16" |
| Material | High Speed Cobalt |
| Overall Length | 2-1/20" |
| Dimensions" | 1/8" X 5/16" X 2-1/20" X 1/4" |
Standard return rules.