Threaded Shank Counterbore
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | MC27016 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Shank Size | 1/4" |
| Material | High Speed Steel |
| Overall Length | 3" |
| Diameter | 13/32" |
| Dimensions" | 1/4" X 3" X 1/4" |
| No. of Flutes | 2 |
| Pilot Dimensions | 9/32" x 5/16" |
Standard return rules.