Taper Shank Bridge Reamer
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | RE02036 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Shank Type | MTS |
| Material | High Speed Steel |
| Overall Length | 9" |
| Dimensions" | 9/16" X 5-1/8" |
| Flute Style | Spiral |
| Flute Length | 5-1/8" |
| Morse Taper Shank Size | #2 |
Standard return rules.