Straight Shank Extra Long Drill Bit
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | DR40230 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Material | High Speed Steel |
| Drill Size | 3 mm |
| Overall Length | 6" |
| Dimensions" | 0,1181" X 6" X 3-15/16" |
| Flute Length | 3-15/16" |
Standard return rules.