Slow Spiral Drill Bit
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | SC12756 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Material | Carbide |
| Drill Size | #56 |
| Overall Length | 1-1/2" |
| Flute Length | 1/2" |
| Decimal Drill Size | 0.0465" |
Standard return rules.