- Packaging and product are both recyclable
Clarkson Osborn Masonry Drill Bit
SKU:
BH480-MAIN
Mfr. P/N:
DR52010
Masonry Drill BitPackaging and product are both recyclable
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
As low as:
$3.85
The products needs 49 amount for minimum order to ship.
As low as:
$3.85
unit of measure
The products needs 49 amount for minimum order to ship.
As low as:
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Masonry Drill Bit
More Info
| Manufacturer Part Number | DR52010 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Material | Carbide |
| Overall Length | 2-3/4" |
| Dimensions" | 5/32" X 1-9/16" X 2-3/4" |
| Coating | Zinc |
| Flute Length | 1-9/16" |
| Decimal Drill Size | 0.1562" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.