Hyper Jobber Length Drill Bit
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | ZD16101 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Material | High Speed Steel |
| Overall Length | 3-7/8" |
| Dimensions" | 0,234" X 3-7/8" X 2-5/8" |
| Flute Length | 2-5/8" |
| Decimal Drill Size | 0.234" |
Standard return rules.