General Purpose Jobber Length Drill Bit
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | SC01046 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Material | Carbide |
| Overall Length | 3/4" |
| Dimensions" | 3/64" X 0,05" X 3/4" X 3/4" |
| Flute Length | 3/4" |
| Decimal Drill Size | 0.05" |
Standard return rules.