Extra Long Morse Taper Shank Drill Bit
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | DR42036 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Material | High Speed Steel |
| Drill Size | 9/16" |
| Overall Length | 10" |
| Flute Length | 6" |
| Decimal Drill Size | 0.5625" |
| Morse Taper Shank Size | #2 |
Standard return rules.