Drill Shank Adapter
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | DR68227 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Material | High Speed Steel |
| Overall Length | 2-1/8" |
| Dimensions" | 0,144" X 2-1/8" X 1-1/8" |
| Flute Length | 1-1/8" |
| Point Angle | 135° |
| Decimal Drill Size | 0.144" |
Standard return rules.